Alois Lukášek (1911-1984)

Na lukách

olej, sololit, 19 x 34 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 250

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu