Alois Lukášek (1911-1984)

olej, lepenka, 33 x 18,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 253

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu