Josef Liesler (1912-2005)

Blackout

litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, č. 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

ID: 325

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 09. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)