Josef Bolf (1971)

Chlapec s rohy

litografie, 2009, 25 x 18 cm, sign. PD Josef Bolf 09, rám, č. 80/80

ID: 1

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2020 18:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu