Ludvík Kuba (1863-1956)

Vyšívání na punčochách

tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám

Provenience: M. Míčko: L. Kuba malíř, Praha 1946, str. 108, č. 13; L. Kuba: Cesty za Slovenskou písní II., Praha 1935, str. 234

žák prof. M. Pirnera

ID: 58

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:57

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu