Ludvík Kuba (1863-1956)

Zámek Bečov

tuš, papír, 1932, 11 x 17,3 cm, sign. LD LKuba, rám

Provenience: monografie L. Kuba, str. 146, č. 7

žák prof. M. Pirnera

ID: 60

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 14:59

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)