Alois Lukášek (1911-1984)

Náves ve Vlachovcích

olej, lepenka, 19,5 x 59,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 24

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:23

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)