Alois Lukášek (1911-1984)

Vesnice

olej, lepenka, 29 x 69 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 27

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:26

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)