Alois Lukášek (1911-1984)

Zima na Pasekách

olej, lepenka, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD Lukášek, rám

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 32

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:31

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)