Josef Zamazal (1899-1971)

Krajina s domy

olej, plátno na kartonu, 27 x 37 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám

žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

ID: 116

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 16:55

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)