Josef Liesler (1912-2005)

Půlnoční

litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, č. 49/110

ID: 189

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 18:08

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)