Neurčený autor (Čína)

Krajina II.

akvarel, tuš, papír, 34,5 x 24,5 cm, značeno LN, rám

ID: 240

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 18:59

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu