Micl (1969)

JZD - STS

litografie, 2015, 54,5 x 71 cm, sign. PD Micl 15, rám, autorský tisk, nově adjustováno

ID: 273

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 19:32

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)