Vladimír Komárek (1928-2002)

olej, plátno, 1983, 46,4 x 30,3 cm, sign. LD V. Komárek 83, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace, kterou před ním proslavil například Jan Zrzavý. Jemné až často nejasné kontury jdou ruku v ruce se světlými, pro Komárka charakteristickými, pastelovými tóny

ID: 28

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 15:27

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu