Aleš Lamr (1943)

V barvách duhy

akvarel, papír, 1996, 56,5 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 96, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativního období, které kulminovalo v devadesátých letech minulého století

ID: 59

Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 15:58

Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu