Agnus dei

olej, plátno, pravděpodobně 19. století, 71,5 x 88 cm, rám, pravděpodobně výřez z většího plátna, restaurováno, malba zkrakelována

ID: 93

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 16:32

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu