Josef Liesler (1912-2005)

Edgar Allan Poe: Zlatý scarabeus

bibliofilie s osmi původními litografiemi, 1948, 22,7 x 14 cm, 1x sign. DU Liesler 48, Ráj knihomilů ELK, Praha 1948

ID: 399

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)