J. Meister

Poutník a obr

akvarel, tuš, běloba, papír, 16,2 x 11,1 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno

ID: 1256

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:22

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)