J. Meister

Tři dívky v lese

akvarel, tuš, běloba, papír, 16,5 x 10,7 cm, sign. PD J. Meister, mírně zašpiněno

ID: 1257

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:23

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)