Eugéne Ciceri (1813-1890)

Habitations de Bateaux

litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, v levém spodním rohu mimo tisk skvrna od vody, rám poškozen

ID: 1275

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:41

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)