Eugéne Ciceri (1813-1890)

Chapelle du Grand Temple de Macao

litografie, 1842, 28,5 x 40 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, rám poškozen

ID: 1276

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2020 14:42

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)