Různí autoři

konvolut deseti výjevů Staré Prahy

10 x litografie, 1987 - 1988, 43 x 30 cm

Provenience: konvolut deseti litografií s tématikou Staré Prahy - práce Střední odborné školy výtvarné

ID: 1046

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:46

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)