Jiří Načeradský (1939-2014)

Malé pivo

akvarel, tuš, papír, 2004, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský, vzadu Načeradský 2004, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti Petrem Machem

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 12

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 16. 06. 2022 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)