Marie Fischerová-Kvěchová (1892-1984)

Děťátko

akvarel, tužka, pastel, papír, 1977, 22 x 32,5 cm, sign. PD MFK 1977, v dolní části kresby na jednom místě drobné šmouhy

ID: 106

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)