Vlastimil Beneš (1919-1981)

Kankán

1x kresba tužka, papír; 1x fotografie, 12,5 x 17; 14 x 18,5 cm, sign. vzadu Vlastimil Beneš, rám, autorský popis

Provenience: razítko z pozůstalosti Vlastimla Beneše

studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

ID: 145

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)