Karla Dušková (1926)

Alice

olej, plátno, 70 x 60 cm, blindrám, na zadní straně štítek s popisem autora

ID: 158

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)