Josef Paleček (1932)

Císařovo očko zírá

litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 55/60

žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

ID: 171

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu