Starověké báje a pověsti
dřevoryt, 23,5 x 18 cm, sign. PD Z. Mézl, značeno v tisku Mézl, vydal spolek českých bibliofilů ke slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, Praha 1989. Grafika je součástí obalu.
žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
ID: 177
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)