Zdeněk Mézl (1934-2016)

Starověké báje a pověsti

dřevoryt, 23,5 x 18 cm, sign. PD Z. Mézl, značeno v tisku Mézl, vydal spolek českých bibliofilů ke slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, Praha 1989. Grafika je součástí obalu.

žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

ID: 177

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)