James Janíček (1935)

Pozorovatelé

litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 12/60

studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

ID: 241

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:03

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)