Stanislav Holý (1943-1998)

Zběsilý úprk

litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 244

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)