Nostalgie
litografie, 1991, 48 x 37,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, č. 27/50
ID: 291
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)