Hans Grünbäck

Ulice v německém městě

akvarel, papír, 13 x 20 cm, sign. LD Hans Grünbäck, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 372

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)