Adolf Träger (1888-1965)

Bezy

olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU

Antiqari.at Radhošťská

ID: 375

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu