K. Novák

Semilsko

olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována

Antiqari.at Radhošťská

ID: 383

Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)