Dušan Polakovič (1950)

Špatný vtip

olej, plátno, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD D. Polakovič 92, rám

ID: 431

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)