Aleš Lamr (1943-2024)

Hmotičky

akvarel, papír, 1997, 40,5 x 27,5 cm, sign. DU A. Lamr 97

ID: 46

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)