Josef Mžyk (1944)

Ženský akt

akvarel, tužka, papír, 1974, 60 x 50 cm, sign. PD Mžyk Josef 1974, rám

žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

ID: 49

Vyvolávací cena: 8.200 CZK (342 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 8.200 CZK (342 €)