Josef Mžyk (1944)

Ženský akt u křesla

olej, plátno, 1975, 59 x 39 cm, sign. DU Mžyk 75, rám, vzadu věnování Dr. Jaroslavu Skorkovskému

žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

ID: 51

Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)