Jiří Načeradský (1939-2014)

Kudlanka denní

olej, plátno, 2010, 54,5 x 65 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědčivě. Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti Petrem Machem

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 54

Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00

Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)