Jiří Winter Neprakta (1924-2011)

U zubaře

tuš, akvarel, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Neprakta 1964, dole text: - Toto čtvrtletí vám již žádné zuby vrtat nemůžeme. Opakuji vám to potřetí! - Nevadí, já to rád slyším., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA

studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

ID: 74

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:03

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu