Ludmila Janovská (1907-?)

Po dešti

litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu

ID: 644

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)