Hlava selky I

olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 788

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)