Karel Schadt (1888-1955)

malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni, do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů.

Podzimní les

olej, karton, 50 x 60 cm, sign. PD K. Schadt, rám

malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

ID: 141

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK