František Xaver Margold (1887-1967)

Pohled na Pražský hrad

akvarel, papír, 1925, 57 x 77 cm, sign. PD Margold 1925, rám, na rámu drobná poškození

ID: 151

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

Odhadní cena: 9 000 - 12 000 Kč CZK