Josef  Písecký (1878-1957)

Pohled na chrám sv. Mikuláše

olej, plátno, 1918, 59 x 43 cm, sign. LD J. Písecký 1918, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, autor byl  český krajinář tvořící na  počátku 20.  století. Studoval soukromě v  Kroměříži,  posléze cestoval a  čerpal inspiraci hlavně  v jadranských reáliích. Známé a vyhledávané  jsou však i  jeho krajinářské malby z  Čech  a  taktéž malby pražských výhledů, k  nimž patří toto nabízené dílo

ID: 152

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK