Tomáš Svoboda (1974)

konceptuální umělec, architekt, pedagog, žák Jiřího Sopka a Vladimíra Skrepla na AVU, Tomáš Svoboda byl členem iniciativy tranzitdisplay a je jedním ze zakladatelů galerie Display

Klapka podruhé!

olej, plátno, 75 x 106 cm

ID: 177

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

Odhadní cena: 12 000 - 20 000 Kč CZK