Marc Chagall (1887-1985)

litografie, 1953, 43 x 30 cm, značeno PD na kameni Marc Chagall 1953

ID: 197

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu