Kamil Lhoták a další

Hanácká lidová

litografie, 53 x 43 cm, sign. v dolní části zmíněnými protagonisty, pasparta, č. 100/140, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda, text: Kdebes přijel do Parizo a ozřel tam Mono Lizo, kam se zase vrátíš rád? Na Moravo, na Hanó, kde só bochte s tvarohem, kde je nejkrásnější zem. Hanácká lidová

ID: 199

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK