Aleš Lamr (1943-2024)

Barevné nebe

akvarel, papír, 1994, 76 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 94, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativní tvorby devadesátých let minulého století.

ID: 75

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK